Agent de vînzări (Chișinău)

Servidar SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 8000 MDL
График: Полный рабочий день
Responsabilități de bază:

Agentul de vânzări negociază contractele și răspunde pentru corectă executare a contractelor și acordurilor încheiate cu clienții din portofoliu;
Răspunde de întocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale)
Urmărește atragerea permanentă de noi clienți;
Urmărește realizarea planului de vânzări lunar și anual stabilit;
Stabilește și dezvoltă o relație profesională cu clienții organizației;
Acordă asistență tehnică și comercială clienților și potențialilor clienți;

Cerințe principale:

Spirit de echipă, atitudine pozitivă
Abilități de comunicare, responsabilitate, dinamism, aspect fizic prezentabil;
Orientare spre rezultat, dorință de a influiența asupra nivelului remunerării;
Utilizator PC (nivel mediu);

Candidatul ideal:

Lucru în echipă
Responsabilitate
Abilități de comunicare
Automobil personal

Noi oferim:

Program de lucru: full time;
Salariu motivant (KPI + % din îndeplinirea planului de vânzări);
Posibilitatea de a avansa în carieră:
Angajare oficială + Pachet social (impozitele achitate de către companie);
O ambianță plăcută.

Grafic: Luni-Vineri ( 08:00-17:00)
Vă rugăm să indicați postul dorit și să transmiteți CV-urile pe e-mail: ter.center.servidar@gmail.
Tel.de contact: 060720808
Ulterior persoanele selectate vor fi invitate pentru interviu. E-mail: ter.center.servidar@gmail.com
Telefon: 060720808
Телефон:
060720808
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть