Agent de vânzări

SRL TIRAMISA
Город: Оргеев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
TIRAMISA SRL recrutează agenți de vânzări. Activitatea companiei este comerțul en-gros cu livrare către clienți a produselor companiei în regiunea Centru a Rep. Moldova.

Atribuțiile:
- prezentarea și vânzarea produselor companiei;
- menţinerea relaţiilor cu clienţii existenţi;
- recepționarea, prelucrarea și gestionarea comenzilor;
- incasarea şi urmărirea datoriilor clienţilor;
- controlul aranjării producției în punctele de desfacere;
- realizarea planului de vânzări stabilit de companie.

Cerințe:
- studii medii/superioare;
- experiența în vânzări constituie un avantaj;
- permis categ B;
- persoana energică, orientată spre rezultate și spre învățare;
- comunicabilă, punctuală și responsabilă;
- cunoașterea limbii rusă si romană.

Garantăm:
- pachet social complet, conform legislației RM;
- salariu din vânzări;
- instruire a tehnicilor de vînzare.
Телефон:
068611179
Контактное лицо:
Danu Cornovan
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть