Agent de vânzări

TechnoDent
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Выберите график работы
Compania Techno Dent, specializată în vânzarea dispozitivelor și echipamentelor medicale este în căutarea unei persoane dinamice care va face parte din echipa noastră.
Cerințe:
- Studii superioare;
- Cunoașterea limbilor română și rusă, cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
- Deținerea permisului de conducere categoria B;
- Abilitați de comunicare;
- Responsabilitate și executivitate;

Responsabilități de baza:
- De a pregati oferte și de a încheia contracte cu clienții;
- De a identifica şi rezolva solicitările specifice ale clienţilor;
-De a stabili şi a menţine relaţii profesionale de lungă durată cu clienţii;
- De a elabora strategii de vânzare și promovarea produselor;
- De a întocmi rapoarte informative către director;

Compania oferă:
- Training de iniţiere la locul de munca;
- Condiții favorabile de munca intr-o companie dinamica cu posibilitatea creșterii in cariera și dezvoltării personale;
- Salariu motivant + procente din vânzări;
- Automobil de serviciu;
- Asigurare medicală.

Dacă dorești sa faci parte din echipa noastră, expediază CV la adresa amer_international@mail.ru
Телефон:
069083744
Контактное лицо:
Cristina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть