Agent de vânzări utilaje agricole

FPC BIOPROTECT SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
ANGAJĂM- AGENT DE VÂNZĂRI UTILAJE AGRICOLE

CERINȚE:
- Experiență în domeniul vânzărilor utilajelor agricole
- Abilități de organizare și planificare
- Abilități excelente de comunicare, prezentare și relaționare
- Inițiativă și disponibilitate la deplasări și program prelungit
- Cunoștințe de bază în utilizarea și operarea PC
- Permis de conducere categoria B

RESPONSABILITĂȚI:
1. Realizarea vânzărilor în zona atribuită (pe teritoriul R. Moldova).
2. Stabilirea relațiilor cu clienții, menținerea și dezvoltarea portofoliului prin aducerea de clienți noi
3. Întocmirea rapoartelor de vânzări, furnizarea documentelor aferente vânzărilor către client, planuri de vizite, căutarea unor noi clienți.
4. Prezență la training-uri, târguri și expoziții.

OFERIM:
1. Pachet salarial fix plus venituri motivaționale din comisioane
2. Autoturism, laptop și telefon de serviciu.
3. Training-uri.
Телефон:
068877866
Контактное лицо:
Sergiu Leasoc
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть