Agent de intervenție

Dragon Security
Город: Бельцы
Образование: 9 классов
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități:
- asigură intervenția la obiective;
- intervenția rapidă la obiectivele păzite în caz de incidente, asigurarea pazei și securității obiectivelor;
- să asigure ordinea de securitate în obiectiv. Să rezolve incidentele de securitate;
- înregistrează evenimentele apărute pe perioada serviciului;
- cunoașterea locurilor și punctelor vulnerabile din perimetrul obiectivului, pentru a preveni producerea oricăror incidente de securitate.

Cerințe:
- cunoașterea limbilor de stat (română) și rusă;
- experiență de lucru în organele de drept/serviciu militar - avantaj;
- permis conducere categoria «В», experiența obligatorie;
- studii - medii sau superioare - avantaj;
- pregătire fizică;
- aptitudini și dorință de lucru conform tehnologiilor stabilite;
- responsabilitate, atenție, disciplină.

Condiții:
- Salariu decent, achitat fără de întârzieri.
- Training si certificare.
- Pachet social deplin.

Persoanele care întrunesc cerințele menționate, rugăm să expediați CV la adresa dragon.securitate@yahoo.com. Indicați poziția pentru care aplicați.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть