Agent comerț

Banzai
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 20000 До 30000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Agent comerț:
Sarcini și responsabilități:
- se ocupă de relația comercială de vanzare a produselor;
- identificarea de noi clienți și menținerea contactului cu clienții existenți;
- asigurarea derulării relațiilor de vînzare în bune condiții cu clienții;
- promovarea imaginii firmei și a produselor acesteia;
- cunoaște toate produsele și utilitatea acestora, fiind în stare să informeze clientul despre toate produsele;
- să urmărească realizarea planului de vanzări lunar;
- să participe la negocieri, întocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizării acestora;
- să răspundă pentru calitatea aprovizionării clienților;
- să răspundă de urmărirea încasării sumelor datorate de către clienți și de transmiterea documentelor de vînzare;
- să răspundă pentru modul în care se eliberează marfa.

Salariul:
Salariul atractiv + bonusuri,
Dacă este mașina personală- se achită arenda.

Adresa noastră: Chisinau, șos. Muncești 803/3; zona Aeroport, în apropiere de Sîngera.
Телефон:
078808930, 022-660221
Контактное лицо:
Iurii
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть