Agent-comercial

INSTRUMENTALL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 15000 До 25000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe:

- Comunicare fluentă în limba Romînă si Rusă;
- Permis de conducere categoria B;
- Utilizare la nivel mediu MS Office (Excel, Word), Internet;
- Punctualitate, perseverență, atenție la detalii;
- Atitudine pozitivă, optimism, răbdare;
- Abilități de comunicare și putere de convingere;
- Experiență în vinzări sau lucrul direct cu clienții.

Condiții de muncă:

- Angajare oficială;
- Lucru într-un colectiv tînăr și ambițios;
- Posibilități de afirmare si dezvoltare;
- Grafic de muncă Luni-Vineri de la 8:00-17:00 ;
- Salariu corect corelat cu volumul de lucru îndeplinit (salariu fix + % din vinzări - de la 15000 lei)

Responsabilități:

- Vizitarea și comunicarea cu clienții actuali ai companiei din toată țara;
- Cautarea clienților noi, pregatirea si semnarea contractelor;
- Înregistrarea comenzilor și controlul livrarii lor în termeni optimi;
- Controlul amplasării produselor pe rafturi și amenajarea locurilor de vînzare;
- Promovarea produselor companiei și atingerea obiectivelor propuse;
- Oferirea informației calitative despre ofertele companiei, prezentarea produselor noi;
- Instruirea și familiarizarea consultanților cu avantajele produselor companiei;
- Recepționarea cerințelor si doleanțelor consultanților din magazine;
- Controlul întîrzierilor de achitare a comenzilor livrate;
Телефон:
069595958
Контактное лицо:
Cristian
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть