Agent comercial

Dehlem Group SRL
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități principale:
- respectarea regulilor de întocmire și prezentare a documentelor privind veniturile și cheltuielile, elaborarea dărilor de seamă stabilite;
- întocmirea la timp a documentelor de însoțire;
- relaționarea cu clienții, recepționarea comenzilor, gestionarea datoriilor.

Cerințe față de candidați:
- responsabilitate, punctualitate, conștiinciozitate, dorința și capacitatea de a învăța rapid, atenție la detalii;
- capacități comunicative dezvoltate: vorbire corectă, abilități de negociere, amabilitate;
- studii medii sau superioare (de dorit economice);
- fluență în limbile rusă și română;
- experiența în vînzări de cel puțin 1 an;
- existența raporturilor stabilite la locurile de muncă anterioare.

Vom fi bucuroși să vă oferim:
- program de lucru de la 9:00 pînă la 18:00;
- un colectiv tînăr restrîns;
- salariu de la 7000 lei;
- pachet social integral;
- compensarea cheltuielilor pentru convorbiri telefonice, compensarea cheltuielilor pentru combustibil în cazul deținerii automobilului.

Expediați CV-ul în limbile rusă sau română la adresa electronică: alex.petku@gmail.com
Телефон:
078740099
Контактное лицо:
Ardan
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть