Administrator salon frumusete - vînzări și marketing

Casa di Marianna
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Неполный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania „Casa di Marianna” reprezintă o asociere de brand-uri in domeniul frumusete și remodelare corporala, cel mai cunoscut fiind „Slăbește cu mine”.

În poziția de administrator de vînzări și marketing ne dorim o persoană ambițioasă, perseverentă și proactivă care să adeverească următoarele așteptări:

Responsabilități:

- Relaționarea cu clienții și răspunsuri la întrebările acestora;
- Gestionarea apelurilor de intrare ale potențialilor clienți;
- Gestionarea mesajelor din rețelele de socializare Facebook sI lnstagram;
- Programarea clienților la ședințe și confirmarea programărilor;
- Promovarea serviciilor pe rețele de socializare și susținerea strategiei de marketing a companiei.

Calificări:

- orientare către rezultat și perseverentă în atingerea obiectivelor stabilite;
- spirit de inițiativă, capacitatea de a lucra independent și o
- responsabilitate maximă;
- abordare sistemică și o dedicare completă.

Ce oferim:

- un job interesant și dinamic;
- un salariu motivant + % plătit fără întîrzieri, cu creștere ulterioară;
- oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
- alte condiții standard de activitate (angajare oficială în cîmpul muncii, birou, echipa, petrecerile corporate, etc.).

Dacă vă doriți să fiți parte a echipei noastre și sunteți pregătit să vă asumați această responsabilitate expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: cassadimarianna@gmail.com
Телефон:
079668884
Контактное лицо:
Mariana
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть