Administrator recepție în salon spa

LUX HOSPITALITY
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 10000 До 12000 MDL
График: Сменный график
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități:
- Repartizarea clienților între specialiști,
- Programarea și informarea clienților despre serviciile salonului,
- Informarea clienților despre promoțiile și ofertele curente,
- Organizarea și menținerea curățeniei și ordinii în salon,
- Lucru cu casa, terminalul și documentația.

Cerințe pentru candidat:
- Studii medii sau superioare;
- Cunoașterea limbii rusă și română – fluent, engleză (nivel de comunicare);
- Cunoștințe MS Excel, Word
- Integritate, responsabilitate pentru sarcinile atribuite

Compania vă garantează:
- Condiții bune de muncă;
- Angajare oficială în cîmpul muncii (pachet social integral);
- Salariul motivant, achitat la timp.
- Lucrul într-o echipă tînără și foarte dinamică.

Pentru candidați,rugăm să expediați CV-ul la adresa Beauty@nobil.md sau hr_legal@nobil.md
Телефон:
068400470, 022-400440
Контактное лицо:
LIUBOV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть