Administrator Family Market or. Drochia

Family Market
Город: Дрокия
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Сменный график
Responsabilități:

Organizarea, monitorizarea și coordonarea echipei;
Asigurarea bunelor practici de interacțiune cu clienții și verificarea respectării acestora;
Efectuarea comenzilor de marfă pentru market;
Implicarea activă în rezolvarea sarcinilor.

Cerințe:

Cunoașterea obligatorie a limbilor române și rusă;
Experiența într-o poziție similară, sau în vânzări este obligatorie;
Studii superioare;
Abilități de operare PC, 1C;
Capacitate de a coordona activitatea echipei, de motivare și de planificare.

Oferim:

Angajare oficială și pachet social deplin;
Program de muncă în ture 2/2;
Salariu competitiv;
Posibilitate de creștere profesională.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa: hr@familymarket.md, cu indicarea postului vacant. E-mail: hr@familymarket.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть