Administrator clinică cosmetologică

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 15000 До 35000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Suntem o clinică cosmetologică în plină expansiune, care oferă o gamă largă de servicii de înaltă calitate în domeniul medicinei estetice. Pentru a susține creșterea noastră, căutăm un Administrator responsabil și dinamic pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități:
-Interacțiunea inițială cu clienții clinicii: primirea, consultanța privind serviciile oferite, programarea întâlnirilor.
-Gestionarea bazei de date a clienților: menținerea și actualizarea informațiilor, reamintirea vizitelor viitoare.
-Organizarea activității de recepție: menținerea ordinii și a unei atmosfere primitoare în zona de așteptare.
-Colaborarea cu personalul medical pentru optimizarea fluxului de programări.
-Administrarea operațiunilor de casă și raportare.

Cerințe:
-O persoană creativă, gata să propună și să implementeze idei originale pentru promovarea imaginii clinicii pe platformele de social media.
-Competențe în utilizarea rețelelor de socializare, inclusiv capacitatea de a crea conținut vizual atractiv (fotografii, videoclipuri, story-uri).
-Nivel înalt de abilități de comunicare, capacitatea de a interacționa cu diferite tipuri de clienți.
-Experiență într-o poziție administrativă, preferabil în sectorul serviciilor sau în domeniul medical.
-Abilități organizatorice excelente și atenție la detalii.
-Cunoștințe de operare PC și programe de gestiune a bazei de date.
-Abilitatea de a lucra în echipă și sub presiune.

Oferim:
-Un mediu de lucru profesionist și prietenos.
-Oportunități de dezvoltare profesională și personală.
-Salariu competitiv, determinat de contribuția și efortul dumneavoastră în cadrul echipei noastre, inclusiv inițiativele creative și impactul acestora.

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa noastră de email - emp.engagehr@gmail.com

Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть