Contabil

C1 Logistic
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
C1 Logistics caută Contabil!

Responsabilități ale postului:
- Gestionarea și înregistrarea corectă a tranzacțiilor financiare ale companiei.
- Pregătirea și verificarea documentelor contabile, inclusiv facturi, chitanțe și plăți.
- Reconcilierea conturilor bancare și a registrelor contabile.
- Pregătirea rapoartelor financiare periodice și a situațiilor financiare anuale.
- Colaborarea cu departamentele de resurse umane și vânzări pentru a gestiona cheltuielile și bugetele.
- Asigurarea conformității cu legislația fiscală și contabilă.
- Participarea la audituri interne și externe și oferirea suportului necesar.
- Fii pregătit pentru sarcini suplimentare, dacă este necesar.

Oferim:
- Angajare oficială.
- Pachet salarial competitiv, cu posibilitatea de ajustare în funcție de performanță și experiență.
- Program de lucru: Luni-Vineri: 15:00-00:00.
- Posibilități de creștere profesională și dezvoltare.
- Mediu de lucru colaborativ și profesional.

Cerințe:
- Diplomă de licență în contabilitate, finanțe sau economie.
- Experiență anterioară în contabilitate este un avantaj.
- Cunoașterea limbii engleze la nivel intermediar.
- Competență în utilizarea software-urilor de contabilitate și a MS Excel.
- Abilități analitice și atenție la detalii.
- Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a respecta termenele limită.

Cum să aplici: Trimite CV-ul tău în engleză la hr@c1-logistics.com sau furnizează-ți datele de contact, iar noi te vom contacta.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть