Account manager tipografie

Artpoligraf SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Выберите график работы
Candidatul ideal

Suntem in cautarea unor specialisti in vanzari, cu experienta in domeniul produselor promotionale si publicitate. Daca ai o capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie, orientare catre rezultate si catre nevoile clientului, esti persoana potrivita.

Descrierea jobului

- administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si de furnizori
- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual.
- participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora.

Descrierea companiei

Suntem o tipografie ce activeaza pe piata din Moldova cu o experienta de peste 10 ani. Promptitudinea, serviciile şi design-ul de o calitate superioară, precum şi un excelent raport calitate-preţ sunt ceea ce ne recomandă drept lider în acest domeniu de activitate.
Se ofera salariu atractiv, comision si bonusuri lunare.
Daca esti persoana potrivita, trimite CV-ul tau la adresa hr@copycenter.md si te vom contacta pentru informatii suplimentare.
Телефон:
079928871
Контактное лицо:
Anatol
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть