HR Manager

Avante
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Alege graficul de munca
Suntem compania Avante (http://avante.md/ro), o companie cu capital autohton, fondată în anul 1990. Principalul domeniu de activitate al nostru este importul și comercializarea angro a produselor petroliere. Mai nou am deschis și propriile noastre stații de alimentare (https://www.facebook.com/avantemoldova/). Suntem o echipă tânără, energică și cu experiență în domeniu, unită pentru misiunea de a deveni furnizorul preferat al clienților noștri și lideri în domeniu. Avem resursele necesare pentru a satisface orice solicitare rapid și eficient.
La moment suntem în căutarea unui HR Specialist, care să completeze echipa noastră tânără și dornică de a cuceri noi culmi.

Responsabilități HR:
Administrarea canalelor de recrutare;
Identificarea personalului necesar;
Intervievarea și selectarea candidaților;
Elaborarea sistemelor de evaluare a angajaților;
Stabilirea necesităților angajaților și administrarea procesului de instruire;
Elaborarea și implementarea programelor de instruire și adaptare a noilor angajați

Cerințe față de candidat:
Studii superioare;
3+ ani de experiență în domeniu;
Atenție la detalii;
Proactivă;
Cunoașterea limbii române și ruse;
Calități: responsabilă, punctuală, disciplinată, energică, eficientă, comunicabilă;
Cu simțul umorului.

Oferim:
Grafic de muncă echilibrat;
Un salariu atractiv;
Pachet social;
Echipa tânără și prietenoasă.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, dă-ne un semn!
Телефон:
069220535
Контактное лицо:
Sorin Chiriac
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть