Manager recrutare (or.Chisinau)

Asociația Agențiilor de Recrutare
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
ANUNȚĂM postul vacant de manager recrutare

Responsabilitățile de bază constă în acordarea serviciilor de consultanță și promovarea ofertelor de muncă pentru candidații care pleacă la muncă peste hotare..

Cerințe:
- deține diplomă de studii superioare- obligatoriu;
- cunoaște limbile română și rusă- nivel conversațional;
- se caracterizează prin responsabilitate, amabilitate, atitudine pro-activă;
- este utilizator de PC și tehnică de birou;

Responsabilitati de bază:
- deservire calitativă ai clienților noștri și gestionarea oficiului;
- acordarea serviciilor de consultanță în oficiu;
- promovarea ofertelor de muncă pentru candidații care pleacă la muncă peste hotare;

Beneficii oferite:
- salariu competitiv: parte fixă + bonusuri;
- program de lucru stabil;
- oficiu modern cu amplasare comodă și accesibilă, centru orasului;
- pachet social deplin;
- oportunități de creștere profesională și financiară;

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: hr@asociatia.md
PENTRU MAI MULTE DETALII SUNA ACUM!
Nr de contact: 079911110
Контактное лицо:
Elena
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть