Inginer agronom

Frizon Group
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinte:

-Persoana proactiva si autodidacta;
-Proaspat absolvent de studii superioase (Universitatea de Stiinte Agronomice si Stiinte Veterinare din Bucuresti sau Universitatea Agronomica Ion Ionesc de la Brad – Iasi);
-Disponibilitatea de relocare (in cazul in care este necesar);
-Capacitate de organizare, planificare si prioritizare;
-Multitasking si rapida adaprabilitate;
-Bune abilitati de relationare si comunicare,
-Studii teoretice in agricultura;
-Permis de conducere categoria B (alte categorii constituie un avantaj);

Responsabilitati:

-Organizarea si coordonarea activitatii fermei;
-Planificarea activitatilor necesare (suprafata destinate cultivarii, intocmirea documentelor si altele);
-Supravegherea resurselor materiale si coordonarea echipei;
-Participarea la procesul de planificare, achizitie si gestionarea stocului necesar fermei;
-Monitorizarea mediului agricol dar si a echipei din teren;
Телефон:
+0040727500306
Контактное лицо:
Georgiana Mirica
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть