Consultant cosmetica online

Oral Farm
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Неполный рабочий день
Cerinţe:
Persoana responsabila, pozitiva cu dorința și aspirație spre noi cunoștințe spre a obține noi competențe.
Dacă nu aveți în acest moment aceste abilități, dar există o dorință de a le dezvolta, puteți
în condiții de siguranță trimite cererea dumneavoastră!
Tot ce este necesar pentru a incepe lucrul este prezența unui PC cu acces la internet stabil, abilități de comunicare prin rețele sociale (utilizator activ al rețelelor sociale), abilități de comunicare prin e-mai!

Responsabilitati:
- Selectarea și instruirea personalului,
- Formarea programului educațional de la distanță, prin intermediul internetului.

Pentru mai multe detalii scriti pe posta de email atasata mai jos lucruacum@mail.ru
Телефон:
068888889
Контактное лицо:
Cristina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть