Expert de daune

ACORD GRUP
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Societatea de Asigurări „Acord Grup ” S.A. angajeaza Expert de daune în cadrul Departamentului regularizare daune
Descrierea postului:
- întocmește și instrumentează dosarele de dauna
-colectează cu atenție acte specifice în cazul survenirii evenimentului asigurat
- comunică eficient cu clienții Companiei
Cerinte:
- Studii superioare in domeniul tehnic, juridic sau alt relevant;
- Experienta in asigurari si/sau domeniu juridic reprezinta un avantaj;
- Persoana organizata, cu capacitate analitica, atenta la detalii;
- Capacitate de a rezolva probleme și a genera solutii;
- Spirit de echipa și integritate;
- Utilizare calculator (Word, Excel, 1C);
- Cunoasterea buna a limbilor romana si rus
Oferim:
Loc de muncă confortabil în oficiul sect. Botanica
Deplasări în scopuri de serviciu cu automobilul Companiei
Salariu motivant + bonus
Pachet social deplin
Regim de muncă: luni-vineri 8:30-17:15
Телефон:
022-264404
Контактное лицо:
Irina
Сайт:
www.acordgrup.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть