Reprezentant medical

Takeda Pharmaceuticals SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Descrierea postului
- Promovarea produselor companiei ;Interacțiunea și menținerea contactelor cu specialiștii din domeniul sănătății;
- Organizarea și desfășurarea de mese rotunde, prezentări, seminare și alte activități promoționale;
- Participarea la expoziții, conferințe, evenimente specializate;
- Prezentarea periodică a rapoartelor privind activitățile sale în forma prescrisă și în condițiile aprobate;
- Respectarea principiilor și normelor de conduită etică a afacerilor Companiei.
Cerințe necesare:
- Învățământul superior, (medical / farmaceutic);
- Abilități de vânzări și prezentări, înțelegerea activității reprezentantului medical;
- Experiență în domeniu prezintă un avantaj;
- Categoria de permis de conducere "B", experiență de conducere;
- Cunoașterea limbii română, rusă;
- Eficiență, creativitate, responsabilitate, lucrul în echipă.
Beneficii:
- Lucru într-o echipă profesională și dinamică;
- Abilitatea de a învăța de la cei mai buni colegi;
- Oportunități de auto-realizare profesională;
- Sistem de salarizare și bonus competitiv;
- Asigurări medicale și de viață;
- Alocație pentru mese și telefon;
- Mașină corporativă și iPad.
Телефон:
069022892, 022-853030
Контактное лицо:
Elena Marcu
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть