Jurist

Compania juridică Cobzac & Partners
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:
- Redactarea actelor procedurale
- Elaborarea contractelor
- Studierea și analiza actelor normative, jurisprudenței, evaluarea constatărilor și dezvoltarea strategiilor și argumentelor pentru prezentarea cazurilor în instanță
- Acordarea de consultanță juridică și rezolvarea problemelor clienților în diverse domenii: înființarea/reorganizarea/lichidarea unei societăți, drept imobiliar, microfinanțare, concurență, protecția consumatorilor, tranzacții comerciale, dreptul proprietății intelectuale, dreptul muncii etc.

Cerinţe fata de candidat:
- Studii superioare in drept
- Cunoașterea excelentă a dreptului civil
- Cunoaşterea fluentă a limbilor: româna, rusa, engleza
- Cunoaşterea calculatorului (Microsoft Office ,Word, Excel, Outlook)
- Capacitate de a lucra în echipă
- Abilitați de rezolvare a problemelor urgente si de luare a deciziilor
- Abilităţi de comunicare si negociere
- Experienţă de activitate în domeniu reprezintă un avantaj
Телефон:
069071124, 022-844693
Контактное лицо:
Daniel Cobzac
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть