Tranșator

Casa Mare Producere
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Выберите график работы
Beneficii:
- Lucru într-o echipă unită, puternică, calificată și cu scopuri comune;
- Salariu motivant și alimentație gratuită;
- Traininguri de dezvoltare personală.

Cerințe:
- Studii sau experiență în domeniul ar constitui un avantaj

Responsabilități:
- Tranșarea cărnii după coeficienții stabiliți;
- Respectarea metodelor și procedurilor de lucru;
- Menținerea igienei și a standartelor de siguranță.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la următoarea adresa electronică casamare.cap@mail.ru cu menționarea postului dorit în subiectul scrisorii sau să ne contacteze la numerele de telefon 060669769 sau 022855726

Vom fi bucuroși să colaborăm!
Телефон:
060669769
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть