Inginer coordonator//instalații de telecomunicații

VENAVA GRUP SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:
-Studii superioare tehnice
-Experiența în domeniul construcțiilor metalice și a instalațiilor de telecomunicații constituie un avantaj
-În cazul posedării capacității de adaptare și însușire sporită, se acceptă lipsa experienței profesionale
-Competențe și aptitudini de utilizare a calculatorului, Microsoft Office (obligatoriu), AutoCAD (un avantaj)
-Cunoașterea limbilor română, rusă, engleză (un avantaj)
-Permis de conducere categoria B (un avantaj)
-Abilități de planificare și atingere a obiectivelor
-Spirit de echipă și rezistență la stres
-Responsabil, ordonat, punctual, onest, comunicabil

Responsabilități:
-Monitorizarea, verificarea și raportarea activității echipelor tehnice, în cadrul procesului de deservire a rețelelor de comunicații mobile (a instalațiilor de telecomunicații)
-Elaborarea documentației de acceptanță finală a lucrărilor
-Implicarea sau participarea în elaborarea bazelor de date, a documentației de proiect și a rapoartelor de expertiză tehnică
-Efectuarea controlului calității a serviciilor prestate

Beneficii:
-Salariu atractiv
-Un mediu de lucru plăcut, într-o locație accesibilă, în centrul orașului
-Posibilități de dezvoltare profesională
Телефон:
022-855101
Контактное лицо:
Cristina
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть