Asistent / consultant serviciu vânzări

Winetours Moldova | www.winetours.md
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Alege graficul de munca
Dacă ești creativ, energic și îți place să comunici cu oameni noi, atunci te invităm în echipa Winetours Moldova!

Responsabilități:

 Oferirea de consultanță și asistență (telefon, email)
 Procesarea și confirmarea rezervărilor;
 Formarea de oferte și pachete turistice;

Cerințe față de candidat:
 Studii superioare sau ultimul an de studii;
 Utilizarea la nivel avansat a calculatorului (MS Office, MS Excel, MS PowerPoint, Internet);
 Abilități excelente de comunicare în limba română, rusă și engleză (obligatoriu);
 Experiența în domeniu nu este obligatorie, dar pot constitui un avantaj următoarele:
o Experiența in domeniul vânzări / ospitalității / sectorului turistic;
o Posedarea informației despre obiectivele turistice din Republica Moldova;
 Capacitatea de a lua decizii rapide, eficiente și responsabile și de a respecta termenii limită;
 Creativitate, organizare, seriozitate, atenție la detalii;
 Atitudine pozitivă și orientată către client.

Orar de muncă: 8h/zi

Oferim:
• Salariu de bază și remunerare în funcție de performanțe;
• Perspectiva de dezvoltare profesională și un mediu de lucru prietenos în cadrul unei echipe tinere și ambițioase;
• Cursuri de formare profesională în domenii conexe, deplasări de serviciu peste hotare și participare la târguri internaționale.

Expediază CV-ul tău la adresa de email: info@winetours.md și te vom invita la interviu, ca să ne cunoaștem mai bine.
Телефон:
079555633
Контактное лицо:
Veronica
Сайт:
www.winetours.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть