Contabil-şef

SRL Optimaudit
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Companie de evidenta contabila si consultaţii anunţa concurs pentru suplinirea postului vacant de Contabil sef

Responsabilităţi principale:
- Ţinerea evidenţei contabile a clienţilor companiei
- Întocmirea rapoartelor financiare şi fiscale
- Oferirea consultaţiilor contabile şi fiscale clienţilor companiei

Cerinţe faţă de candidat:
- studii superioare profil economic;
- cel putin 2 ani de experienţă profesională în poziţie similară
- abilitati analitice si de comunicare
- abilitati de lucru independent si in echipa,
- cunoaşterea calculatorului la nivel de utilizator
- cunoaşterea limbilor romane si rusa
- cunoaşterea programelor contabile

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita un CV pe adresa VCiobanu@contabilsef.md cu specificarea postului.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть