Inginer - instalarea sistemelor de aer condiționat

SC PostModern SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania POSTMODERN SRL cu unul din cei mai înalți coeficienți de creștere în domeniile - vînzării, proiectării, instalării și deservirii sistemelor de încălzire, ventilare, condiționare, Casa Inteligentă, electricitate, automatizare, activează de peste 12 ani pe piața Republicii Moldova.

Responsabilități:
- Montarea, calcularea sistemelor de aer condiționat;
- Organizarea lucrărilor, stabilirea materialelor necesare pentru efectuarea lucrărilor;
- Lucru cu documentația tehnică;
- Capacitatea de a găsi soluții în situații tehnice complicate.

Calități:
- experiență în domeniul respectiv minim 2 ani;
- responsabilitate, flexibilitate, atenţie la detaliu;
- orientarea spre rezultat;
- dorința de a lucra într-un colectiv profesionist, cu nivel ridicat de intelect și stabil.

Oferim:
- Salariu motivant;
- Pachet social complet;
- Lucru într-o echipă serioasă şi dinamică.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică indicînd poziţia la care aplică sau să sune la nr. de telefon.
Телефон:
078888755, 022-840888
Контактное лицо:
Elena
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть