Cusatoreasa/cusator/croitoreasa/croitor

Ana Popova
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinte fata de candidat:
• experienta profesionala in domeniul industriei confectiilor: min. 1 an;
• cunoasterea procesului de productie pe masini de cusut profesionale;
• cunostinte tehnice din cadrul procesului de productie;
• persoana dinamica, de incredere, responsabila.

Beneficiile ofertei:

• loc de munca permanent;
• salariul motivant+pachet social;
• colectiv prietenos si conditii excelente de munca;
• atelierul se afla in centrul mun. Chisinau.

Responsabilitati:
• realizarea prototipului dupa schita designerului vestimentar;
• pregatirea materialelor pentru executarea produselor de imbracaminte;
• croirea produselor de imbracaminte;
• executarea cusaturilor manuale si / sau mecanice;
• va utiliza instrumentele si utilajele de taiat, cusut si tratament umidotermic, pregatirea fabricatiei produselor de imbracaminte;
• va efectua operatiile controlul calitativ al operatiilor, finisarea si pregatirea produselor pentru depozitare, ambalarea produselor.
Телефон:
079188090, 079400344
Контактное лицо:
Olga Nedbailo
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть