Operator ghişeu în or.hînceşti, or.Сahul

B. C. EXIMBANK-Gruppo Veneto Banca S.A.
Город: Кагул
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Descrierea postului:
- gestionarea conturilor bancare;
- efectuarea încasărilor şi plăţilor în numerar,
- efectuarea operaţiunilor de schimb valutar,
- efectuarea transferurilor băneşti internaţionale,
- deservirea conturilor de depozit,
- verificarea rapoartelor privind tranzacţiile zilnice efectuate.

Cerinţe faţă de candidat
- studii medii de specialitate în domeniul economic,
- cunoaşterea la nivel de comunicare a limbii române şi ruse,
- experienţa în relaţia cu clienţii sau într-o funcţie analogică va constitui un avantaj,
- cunoştinţe de utilizator în aplicaţiile MS Office, Excel,
- abilităţi de comunicare, orientare spre client şi rezultat,
- atenţie la detalii,
- asumarea responsabilităţilor,
- echilibru emoţional şi rezistenţă la sarcini repetitive.

Контактное лицо:
Svetlana.Tiho@eximbank.com.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть