3D Modeling (10 000 - 25 000 mdl)

Midnight Works
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 10000 До 25000 MDL
График: Полный рабочий день
Готовы трудоустроить беженцев
Compania Midnight Works își lărgește echipa de profesioniști!
Responsabilități:

Crearea si texturarea modelelor 3D
Cooperarea cu designerii și programatorii pentru precizarea cerințelor funcționale și tehnice față de contentul 3D

Cerințe:

Cunoașterea pachetelor Maya, Blender, Cinema 4D, Zbrush, Substance, Marvelous, Photoshop
Aptitudini bune de modelare high și low-poly, texturare și animare
Experiență de lucru cu: UV Mapping, Texture Baking, Smooth Group, Retopologie, Skinning, Rigging
Cunoștințe de bază în design: proporții, teoria culorilor, nivelul de detalii
Experiență de lucru într-o funcție similară constituie un avantaj

Ce apreciem:

Creativitate - capacitatea de a realiza sarcinile estetic, nu doar tehnic
Tehnic - crearea și texturarea modelelor 3d
Optimizare - importarea și optimizarea obiectelor create în unity și adaptarea pentru performanță

Ce vă putem oferi:

Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
Suntem rezidenți IT Park
Curs deplin de limba engleza
Abonament sala de sport
Pizza party lunar in incinta companiei
Parcarea subterana (50% achitat din partea companiei)
Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
Angajare oficială, pachet social inclus
Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
Colectiv tânăr, amabil și sociabil
Activități de Team-building

Dacă sunteți în căutarea unor noi oportunități de dezvoltare, atunci așteptăm cu mare drag CV-ul și Portofoliul Dvs. la adresa hr@midnight.works.

Компания Midnight Works нанимает 3D-дизайнера!
Обязанности:

Создание и текстурирование 3D моделей
Взаимодействие с дизайнерами и программистами для уточнения функциональных и технических требований к 3D-контенту

Требования:

Знание пакетов Maya, Blender, Cinema 4D, Zbrush, Substance, Marvelous, Photoshop
Хорошие навыки высоко- и низкополигонального моделирования, текстурирования и анимации
Опыт работы с: UV Mapping, Texture Baking, Smooth Group, Retopologie, Skinning, Rigging
Базовые знания дизайна: пропорции, теория цвета, уровень детализации
Опыт работы на аналогичной должности является преимуществом

Что мы можем вам предложить:

Возможность стать частью всемирно известной компании
Курсы Английского языка
Абонемент в спортзал
Ежемесячные pizza party в кругу компаний
Подземный паркинг (50% оплата со стороны компании)
Мы резиденты IT Park
Гибкая заработная плата, согласованная в зависимости от ваших навыков
Официальное трудоустройство, социальный пакет включен
Стабильный график работы: 9:00-18:00, понедельник-пятница
Молодой, добрый и общительный коллектив
Командообразующие мероприятия (Team-building)

Если вы ищете новые возможности для развития, мы с нетерпением ждем вашего резюме и портфолио на hr@midnight.works.
hr@midnight.works
+373 69 666 650
Телефон:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть