Office-manager

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График:
Compania de transport si expeditie anunta concurs de suplinire a postului de office-manager.
Cerinta fata de candidat:
• experienta in domeniu min 3 ani
• Cunoasterea limbilor: romana, rusa, engleza/germana.
• Cunostinte operare PC si tehnica de birou
* deprinderi in dactilogarfierea rapida a textelor in Word.
• studii superioare
• responsabilitate, abilitate de a lucra in echipa

Responsabilitatile principale:
- Coordonarea activitatii interne a oficiului
- Acordarea de informatie si suportului necesar clientilor in oficiu si prin telefon
- Organizare corespondentei, ducerii evidentii acesteia (posta, email, fax).
- Mentinerea relatiilor cu departamentele companiei

Candidatii sunt rugati sa trimita CV-ul la elia.srl@mail.ru cu mentiunea "Office-manager"
Телефон:
202-205
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть