PHP Developer

CreativSoft SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Alege graficul de munca
✅ Responsabilități de bază:
- Dezvoltarea de website-uri și aplicatii web-based interesante;
- Dezvoltare de module si functionalitati noi pentru proiectele actuale;
- Implicare continuă la nivel de analiză și studiu în scopul dezvoltării proiectelor viitoare;

✅ Ne-ar bucura să știm că:
- Ai experiență în dezvoltarea aplicațiilor web-based;
- Cunostinte de PHP, MySQL;
- Cunoștințe a cel puțin unui framework PHP modern (Symfony, Laravel);
- Cunoștințe JavaScript;
- Abilitati de comunicare si spirit de echipă;
- Îți place ceea ce faci!

✅ În schimb oferim:
- Integrare într-un colectiv tanăr, profesionist;
- Mediu de lucru agreabil, condiții excelente, ceai/cafea și fructe gratis. Feel free!
- Salariu motivant, perspectivă de creștere în carieră, in funcție de implicare și rezultate;
- Program de lucru: full-time job.

Vrem oameni pasionați de ceea ce fac și vom fi bucuroși să faci parte din echipa noastră!

Ești interesat/ă? Aplică acum și noi în scurt timp revenim cu detalii!

Pentru a aplica trimiteți CV-ul dvs. pe email-ul: hr@creativsoft.md
Indicați in titlu denumirea postului pentru care aplicați.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть