Specialist operaţiuni

Bemol
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
ÎCS “Bemol Retail” SRL, proprietarul şi operatorul reţelei de staţii de alimentare cu combustibil
BEMOL în Republica Moldova, anunţă concurs pentru funcţia de

Specialist Operaţiuni (cod referinţă SOP)

Responsabilităţi:

• Exercitarea controlului activităţii operaţionale a staţiilor de alimentare cu combustibil.
• Acordarea consultanţei şi soluţionarea problemelor operaţionale ale angajaţilor staţiilor de alimentare cu combustibil;
• Menţinerea şi actualizarea periodică a documentaţiei tehnice la staţiile de alimentare cu combustibil în conformitate cu legislaţia în vigoare
• Asigură asistenţa necesară la prelucrarea şi sistematizarea zilnică/lunară a informaţiei şi rapoartelor acumulate de la benzinării;

Cerinţe candidat:

• Studii superioare
• Experienţa în domeniu minim 3 ani
• Posedarea perfectă a limbilor română şi rusă, cunoaşterea limbii engleze va constitui un avantaj;
• Abilităţi de comunicare şi spirit de lucru în echipă;
• Capacitate de planificare, organizare şi analiză;
• Persoană responsabilă, dinamică şi rezistentă la stres;
• Permis de conducere auto (categoria B);
• Disponibilitate pentru deplasări în ţară.
• Cunoştinţe operare PC (Microsoft Office);

Oferta (bonusuri, beneficii): salariu competitiv şi pachet social complet.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul, cu specificarea postului solicitat, până pe data de 10 septembrie 2014,
la adresa:
e-mail: hr@bemol.md; fax: 022 29 28 55; tel.: 022 89 59 60
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть