Vinzator - consultant la mag. de firma Maicom

MAICOM - producator autohton vestimentatie
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
MAICOM Co 24 июля 2014, 8:10 Кишинёв мун. Вакансия 18 подписаться на объявление new
Cerinte
- experienta min 2 ani in vanzari imbracaminte
- orientare catre clienti
- cunoasterea calculatorului
- abilitati de lucru cu aparatul de casa, completarea registrului de casa, rapoartele X si Z.
- cunosterea limbilor romana si rusa
- amabilitate, onestitate, responsabilitate!

Responsabilitati
- efectuarea vanzarii
- aranjarea produselor pe raft
- asigurarea raspunsurilor la solicitarile clientilor cu privire la informatii despre produse
- promovarea imaginii Maicom
- intocmirea documentelor specifice activitatii de vanzare
- mentinerea curateniei in magazin.
- efectuarea inventarierilor periodice si la cerere, prezentarea rezultatelor inventarierii la timp.

Descrierea Companiei
Firma specializata in producerea de confectii din tricot in Republica Moldova pentru toate categoriile de varsta si comercializarea acestora sub brandul Maicom. Retea de magazine proprii si colaborari in mai multe raioane ale tarii.

Va rugam sa ne contactati la telefonul 078303700
Телефон:
078300700
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть