Inginer-tehnica medicala

Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Profil:
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- Cunoasterea limbii romina,rusa si engleza:
- Orientare catre rezultat;
- Abilitati de planificare si organizare;
- Persoana dinamica, proactiva si cu spirit creativ;
- Cunostinte PC (Excel, Power Point, Word);
- Experienta in domeniul medical si/sau al promovarii produselor medicale constituie avantaj

Ce oferim:
- un pachet salarial competitiv, corespunzator performanţei individuale;
- Formare si dezvoltare profesionala continua.

Responsabilitati:
-Comunicarea si negocierea cu partenerii de afaceri:
- Indeplinirea obiectivelor individuale si contribuţia la realizarea obiectivelor companiei;
- Participarea la conferinţe,expozitii, congrese si simpozioane de specialitate;
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть