Reprezentant medical

Servie
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilităţi:
• Promovarea eficienta a imaginii si a produselor companiei către medici si alți specialiști din domeniu
• Realizarea numărului de vizite si a targetului de vânzări stabilit
• Atragerea si fidelizarea pacienților

Cerinţe:
• Studii superioare: Medicina generala, Farmacie
• Abilitați dezvoltate pentru: comunicare, relaționare, negociere
• Asumarea cu conștiinciozitate a sarcinilor si îndeplinirea targetului fixat
• Cunoașterea limbilor romana si rusa, engleza prezintă avantaj

Beneficii:
• Posibilitatea de a construi o cariera de lunga durata intr-o companie cu capital străin, care funcționează pe baza unor standarde internaționale
• Accesul la programe de training personalizate
• Pachet salarial motivant cu prime si premii stimulative, corespunzătoare performantei individuale
• Compensarea costurilor pentru serviciile de transport și de telefonie

CV-urile se recepţionează la e-mail: medipred@mail.ru

Mulţumim tuturor persoanelor interesate, dar doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.
Телефон:
067542386
Контактное лицо:
Valentin
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть