Asistent office manager

American Language Center - Buiucani
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Centrul Lingvistic American Buiucani anunță concursul pentru suplinirea postului vacant de secretar/office manager.

Suntem în căutarea unui candidat care ar împărtăși principiile centrului nostru. Principiile rezidă în ajutarea necondiționată a clienților noștri să descopere noi oportunități de ascensiune profesională (studierea peste hotare, identificarea unui serviciu optim, informarea despre mobilizare/imigrare) prin studierea limbii engleze și înțelegerea culturii engleze/americane. Echipa ALC Buiucani este formată din persoane originare din țări anglofone (S.U.A., Canada, ș.a.), cît și din cetățeni ai Republicii Moldova, care anterior au locuit, au studiat și/sau lucrat în spații anglofone. Vino în echipa noastră de entuziaști!

Responsabilități de bază:
-Organizarea întâlnirilor de afaceri;
-Recepționarea și distribuirea apelurilor telefonice;
-Gestionarea corespondenței primite/expediate.

Cerințe față de candidat:
-Studii superioare (în domeniul lingvistic/pedagogic reprezintă un avantaj);
-Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
-Nivel avansat de cunoaștere a limbii engleze (constituie un privilegiu);
-Cunoașterea redactării și aranjării în pagină a documentelor;
-Utilizarea abilă a PC (Microsoft Office: Word, Excel), Internet; Facebook;
-Experiență de trai, lucru sau călătorii în țări anglofone sunt binevenite.

Oferim un loc de muncă stabil, cu remunerare onorabilă, plus bonusuri.
Salariul poate fi negociat chiar în timpul interviului de angajare.
American Language Center Advanced oferă oportunitatea de a activa și comunica într-o echipă și într-un mediu intercultural cu posibilitatea de perfecționare a limbii engleze.
Candidații ce întrunesc următoarele cerințe și doresc să facă parte din echipa noastră internațională, sunt rugați să expedieze CV-ul la următoarele adrese electronice: alcbuiucani@gmail.com și snurenco@gmail.com;
Chișinău, str. Ion Creangă 16/2;
Telefoane: 022 243 337, 067 120 101.

Candidații care vor fi convocați pentru interviu sunt rugați să se informeze riguros despre activitatea Centrului Lingvistic American Buiucani, accesînd site-ul nostru: www.alc-buiucani.com și pagina noastră de Facebook.
Телефон:
067120101, 068612434, 022-243337
Контактное лицо:
Iana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть