Vinzator-consultant in magazin agricol din Cahul

Compania SRL IMEXAGRO este în căutare de persoane ambițioase pentru ocuparea funcției vacante de:

Compania SRL IMEXAGRO este în căutare de persoane ambițioase pentru ocuparea funcției vacante de Vinzator-consultant in magazin agricol din Cahul.

Cerințe:

  • Studii superioare în agricultură (prezintă un avantaj);
  • Experiența într-o pozitie similară;
  • Persoana ordonată, activă, punctuală, onestă;
  • Abilități de comunicare, lucru în echipă;
  • Experiență de utilizare a aparatului de casă, operare PC, 1C (prezintă un avantaj).

Responsabilităţi:

  • Identificarea şi stabilirea relaţiilor cu producătorii agricoli;
  • Acordarea sprijinului de consultanţă, recomandări cu privire la sortimentul de produse, tehnologii, preț, livrare.

Oferim:

  • Ocuparea oficială a forței de muncă;
  • Pachet salarial stabil, bonusuri;
  • Telefon mobil cu număr de serviciu;
  • Grafic: Luni-Vineri.

Experiența în vânzări în domeniul distribuției de inputuri agricole va constitui un avantaj.

Va asteptam cu drag!

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV-urile la adresa info@imexagro.md, indicand in subiectul mesajului denumirea pozitiei, sau sa ne contacteze la acest nr. de telefon: 069282856.

E-mail: info@imexagro.md
Telefon: 069282856

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть