Vânzator-consultant (produse cosmetice)

Magazinul multibrand de produse cosmetice BEAUTY FACTORY, importator oficial al brandului FLORMAR în Republica Moldova este în căutare de:

Compania noastră, una din liderii în industria produselor cosmetice, este în căutarea unui vânzator-consultant dedicat și entuziasmat să se alăture echipei noastre.

Dacă ai experiență în vânzări și ești pasionat de produse cosmetice, te invităm să aplici pentru acest post.

Responsabilități:

  • Consultarea clienților în alegerea produselor cosmetice potrivit necesităților;
  • Întocmirea și menținerea stocului de produse;
  • Promovarea și vânzarea produselor cosmetice în conformitate cu standardele companiei;
  • Asigurarea unei experiențe plăcute pentru clienți și construirea relațiilor de lungă durată cu aceștia.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări, preferabil în industria cosmeticii;
  • Abilități excelente de comunicare și abilitatea de a lucra în echipă;
  • Cunoștințe solide despre produsele cosmetice și tendințele din industrie;
  • Oferirea sfaturilor personalizate clienților bazate pe nevoile și preferințele acestora;
  • Orientare către atingerea obiectivelor de vânzări și satisfacția clienților.
  • Cunoașterea limbii române și ruse.

Oferim:

  • Lucru intr-o companie stabilă în plină dezvoltare;
  • Echipa prietenoasă și atmosferă de lucru plăcută;
  • Salariu competitiv în funcție de rezultatele obținute;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
  • Angajare oficială, pachet social complet;
  • Regim de lucru: pe schimburi.

Așteptăm să te alături echipei noastre și să aplici CV-ul la adresa hr@medix.md  sau pentru mai multe detalii sună la nr. 079308080.

E-mail: hr@medix.md
Telefon: 079308080

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть