Vânzător-consultant (mun. Chișinâu)

IM “Eurocosmetix” SRL,
reprezentant oficial
„Schwarzkopf Professional”
în Republica Moldova, anunță postul vacant de:

Cerințe față de candidat:

  • Experienţă în domeniul deservirii clienţilor şi/sau în vânzări va constitui un avantaj;
  • Cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă;
  • Calități personale: abilități de comunicare, responsabilitate, perseverență, spirit de inițiativă.

Condiții generale de muncă:

  • Grafic de muncă: 09.00-20.00
  • Сontract de muncă
  • Salariu competitiv + bonusuri de performanță;
  • Pachet social.

Responsabilități:

  • Deservirea clienților existenți (vânzarea produselor);
  • Menținerea ordinii și curățeniei în magazin;
  • Aranjarea produselor pe rafturi.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul (cu o fotografie atașată și specificarea postului pentru care aplică) la adresa electronică: office.eurocosmetix@gmail.com
Doar candidații selectați vor fi invitați pentru a susține un interviu individual.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть