SMM Manager

Arron - Service Centrul specializat in deservirea tehnicii de calcul HP, Canon, Acer, Asus, Apple anunta concurs pentru functia de:

SMM Manager

Responsabilități funcționale:

  • Menținerea rețelelor sociale: FB, Instagram,  Tiktok. Crearea unui plan media și de conținut, scrierea conținutului, selectarea elementelor vizuale, crearea de povești creative, generarea de idei/promoții, articole virale pentru a crește vânzările, creșterea adepților și a conștientizării mărcii.
  • Organizarea de filmări foto și video (participare la scrierea scenariilor, selecția referințelor, generarea de idei, stabilirea sarcinilor pentru fotografi, cameramani, modele etc.).
  • Colaborarea cu bloggerii.
  • Supravegherea activității managerului pentru comunicarea cu urmăritorii și clienții pe rețelele de socializare.
  • Raportare, muncă analitică.

Cerințe:

  • Talent de copywriter, creativitate.
  • Eficiență, organizare.
  • Nivel de bază de stăpânire a programelor pentru crearea de povești interactive și videoclipuri simple.

Vei primi:

  • Salariu competitiv în dependență de rezultate;
  • Acces la cursuri în valoare de 3000$ dolari;
  • Oportunitate de formare și dezvoltare profesională;
  • Spațiu pentru creativitate, capacitatea de a-ți realiza propriile idei;

Dacă te-a interesat propunerea noastră, sună-ne acum pe 068474645 sau ne poți trimite CV-ul tău pe hr@arron.md.

P.S. Te poți uita la noi, https://www.arron.md, ești interesat? Atunci ce mai aștepți?

Telefon: 068474645
E-mail: hr@arron.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Documente.md

Content Manager | SMM

Documente.md • Сегодня, Кишинев

Отправить CV
Tetis

SMM Manager

Tetis • Сегодня, Кишинев

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть