Recepționer mărfuri sec. Rîșcani

Reţeaua de magazine “Linella” anunţă post vacant la funcția:

Angajăm persoană la funcția de recepționer marfă. Persoana angajată în aceasta funcție va primi marfa de la furnizori în cadrul magazinului și va lucra cu actele care însoțesc marfa.

Ne dorim să angajăm o persoană responsabilă și serioasă, care își dorește creștere și dezvoltare! Aplică acum!

Oferim:

  • Salariu de la 10 000 + bonusuri + cadouri de sărbători și alte beneficii;
  • Concediu anual plătit 28 zile pe an;
  • Lucrul în apropierea casei;
  • Condiții bune de lucru;
  • Posibilitate de avansare îm funcție;

Responsabilități:

  • Primirea mărfii de la furnizori;
  • Lucru cu scanerul și cu actele însoțitoare a mărfurilor;

Cerințe:

  • Studii medii prezintă un avantaj;
  • Cunoașterea limbei romîne și ruse;
  • Seriozitate și responsabilitate.

Adresa: str. Studenților 2/2

Toți candidații interesați de acest post vacant sunt rugați să transmită CV-ul pe job@linella.md.

Urmărește locurile vacante pe canal telegram: https://t.me/ofertedelucru

Telefon: 078002222 / 061000041
Așteptăm CV-ul tău pe job@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть