Pedagog cameră copii

Un nou club „FITNESS FORMA” angajează:

Responsabilitățile postului:

  • organizarea activităților educativ-recreative pentru copii;
  • efectuarea activităților de grup;
  • organizarea evenimentelor dedicate copiilor;
  • promovarea serviciilor suplimentare oferite de club;
  • completarea documentelor de evidență.

Cerințe:

  • studii superioare finalizate/nefinalizate (pedagogice, sportive, coregrafice, medicale);
  • cunoașterea particularităților psihofiziologice de dezvoltare a copiilor;
  • experiență în lucrul cu copiii
  • abilități de lucru cu copiii;
  • deținerea unor calificări sportive și pedagogice confirmate prin certificate respective;
  • atitudine pro-activă;
  • sociabilitate;
  • responsabilitate, punctualitate;
  • cunoașterea limbii de stat (cunoașterea limbilor străine ar fi binevenită).

Garantăm:

  • instruire în cadrul companiei, oportunități de carieră;
  • program de lucru în ture;
  • salariu motivant;
  • oportunități de dezvoltare profesională, un colectiv tînăr și ambițios, posibilitatea de a activa în mediul orientat spre promovarea unui stil de viață sănătos;
  • șansa de a face antrenamente în unul din cele mai bune cluburi fitness din capitală.

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie cu specificarea postului pentru care aplicați la adresa electronică: darakuzmina054@gmail.com.
Sau sunati la numarul 069444450.

darakuzmina054@gmail.com
Telefon: 069444450

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть