Medic Imagist - pentru filialele Buiucani și Ciocana

Prima clinică cu profil pediatric angajează:

Cerințe față de candidat:

  • Studii universitare și postuniversitare în medicină
  • Studii de rezidențiat în specializarea corespunzătoare
  • Experiență în domeniul nu mai puțin de 2 - 3 ani
  • Cunoașterea limbii ruse, română (cunoașterea unei limbi străine va constitui un avantaj)
  • Cunoașterea calculatorului (Microsoft Office)
  • Implicare și capacitate de a face față unor sarcini complexe
  • Atitudine empatică față de pacienți
  • Responsabilitate, punctualitate, orientare spre rezultat
  • Spirit de echipă

Responsabilități de bază:

  • Acordarea asistenţei medicale în funcţie de necesităţile pacienţilor
  • Efectuarea investigațiilor ecografice (neuro ecografie, ecografia organelor interne, etc.)
  • Controlul asupra dinamicii și stării pacientului

Oferim:

  • angajare oficială în câmpul muncii
  • grafic de lucru flexibil
  • salariul motivant și alte bonusuri
  • lucrul într-o echipă tânără și foarte dinamică
  • dezvoltare personală și profesională
  • reduceri la serviciile ce le prestăm

Persoanele interesate ne pot expedia CV-le pe adresa de e-mail hr@pediatrica.md.

E-mail: hr@pediatrica.md
078911104

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть