Manager vânzări reclamă pentru portalul Construct.md

Cel mai mare marketplace din țară dedicat construcțiilor și reparațiilor www.construct.md este în căutare de:

Oferim:

  • un job interesant ce prevede comunicarea cu oameni de afaceri;
  • angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
  • salariul plătit fără întârzieri și fără limite de creștere;
  • instruire și integrare în echipă;
  • acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
  • lucru de la distanță;

Responsabilități:

  • identificarea și atragerea de noi clienți;
  • administrarea și actualizarea bazei de date de clienți în sistemul CRM;
  • efectuarea de apeluri reci și calde B2B;
  • negocierea și încheierea contractelor cu clienții;
  • monitorizarea plăților efectuate în baza contractelor încheiate;
  • stabilirea și organizarea prezentărilor;
  • îndeplinirea planului de vânzări.

Cerințe:

  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • foarte bune abilități de comunicare scrisă și orală;
  • capacitate de negociere;
  • experiență operare cu acte (preferabil);
  • experiență în vânzări servicii;
  • perseverență în atingerea scopurilor propuse;
  • un grad ridicat de autoorganizare și responsabilitate, capacitatea de a lucra independent.

Telefon: 060577522
E-mail: milalinacons@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть