Manager Regional magazine ROGOB (zona Nord)

ROGOB SRL- una din cele mai mari întreprinderi de produse din carne și mezeluri din Moldova, anunțâ concurs pentru funcția:

Compania Rogob este în căutarea unui coleg/unei colege pentru a suplini funcţia de Manager Regional Magazine Directe.

În rolul de Manager Regional (zona Nord) vei asigura realizarea bugetului de vânzări, a indicatorilor de piață, precum și a indicatorilor economico-financiari pentru aria din gestiune.

Responsabilitati:
  • implementarea strategiei de vânzare și marketing;
  • managementul activității membrilor echipei ariei sale și evaluarea acesteia în baza indicatorilor de performanță;
  • planificarea și oranizarea activitatii magazinelor din subordine;
  • cascadarea targhetelor către Administratori și monitorizarea atingerii acestora;
  • propunerea și implementarea de noi strategii pentru creșterea vânzărilor;
  • menținerea și creșterea eficienței magazinelor;
  • monitorizează implementarea inițiativelor de business;
  • urmarirea standardelor de deservire a clienților și îmbunătățirea lor continuă;
  • implicarea în procesul de recrutare și evaluare a personalului din magazine;
  • instruirea personalului, atât din punct de vedere operational, cât și client centricity.
Cerinte:
  • studii superioare
  • abilitati excelente de comunicare și leadership
  • fluență în limbile română și rusă
  • cunostințe avansate a pachetului MS Office, în special Excel
  • bune abilități de organizare a timpului și de prioritizare a activităților
  • familiarizat cu termene-limită și realizarea sarcinilor simultane
Ce oferim
  • carieră într-o companie în expansiune continuă
  • salariu competitiv și bonusuri de performanță
  • mediu de lucru dinamic și interactiv
  • automobil de serviciu
Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md și noi avem grijă să te contactăm.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa: hr@rogob.md
Telefon: 060300433

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть