Manager - logist in transport

Angajăm:

Despre companie:
Exim-Trans este o companie specializata in servicii integrate de logistica si expeditie cu o experienta de peste 25 ani in domeniu , si anume: transport complet, grupaj, agabaritic si frigorific. Infiintati in 1998 dezvolta solutii si le implementeaza eficient fiind aproape de a deveni cel mai puternic si cel mai inovator furnizor de servicii de logistica.

Cerinte:

  • Experienta de cel putin un an;
  • Cunoasterea limbii romana, rusa, engleza (mediu);
  • Abilitati de comunicare si prezentare, de organizare, planificare;
  • Reprezinta un avantaj si experienta intr-o companie similara;
  • Abilitati de vînzare, negociere și prezentare constituie avantaj.

Responsabilități:

  • Coordonarea ansamblului activităților specifice de transport sau expediție rutieră de mărfuri;
  • Atragerea de noi clienti si furnizori autohtoni si straini ,mentinearea bazei de date a clientilor existenti;
  • Incheiere de contracte, negocieri;
  • Întocmirea documentelor comerciale, de transport marfă și alte acte adiționale necesare;
  • Întocmirea comenzilor de transport, acceptarea si studierea lor;
  • Interactiunea cu transportatorii, monitorizarea transaportarilor si controlul efectuarii si prelucrarii documentelor de insotire.

Beneficii:

  • Un mediu de lucru deschis, dinamic, competitiv si confortabil;
  • Salariu motivant;
  • Condiții de lucru moderne;
  • Dezvoltare pe plan professional;
  • Posibilitate de creștere salarială.

Graficul de lucru de luni pina vineri de la ora 08:30- 18:00.

Pentru mai multe informatii ne contactati la nr. de telefoane: 022 213203, 069286777, 069184222 sau sa ne trimiteti CV la adresa noastra de email: exim_trans@mail.ru.
Web page: www.eximtrans.md

Telefon: 022 213203, 069286777, 069184222
E-mail: exim_trans@mail.ru

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть