Manager de Vânzări

Oportunitate de Carieră:

Compania noastră se concentrează pe producția de oțet și prelucrarea unei game variate de produse alimentare, inclusiv crupelor, orezului, bicarbonatului de sodiu, acidului citric, linte și multe altele. Suntem dedicați să oferim produse de calitate, contribuind la o alimentație sănătoasă și echilibrată pentru clienții noștri.

Căutăm un Manager de Vânzări dedicat pentru a sprijini și a dezvolta prezența noastră pe piață.

Ce Oferim:

  • Angajare oficială într-o companie axată pe calitate și inovație;
  • Salariu competitiv, cu posibilitate de creștere în funcție de performanță;
  • Beneficii adiționale: tichete de masă, telefon de serviciu, decontare transport;
  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Ce Căutăm:

  • Experiență în vânzări, de preferință în sectorul alimentar;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Motivație pentru atingerea obiectivelor de vânzări;
  • Studii medii sau superioare.

Responsabilități:

  • Aplicarea strategiilor de vânzare pentru a îmbunătăți prezența produselor noastre pe piață;
  • Gestionarea și dezvoltarea relațiilor cu clienții;
  • Identificarea de noi oportunități de afaceri;
  • Urmărirea și raportarea performanței vânzărilor.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul actualizat la adresa de e-mail eziogrup@gmail.com, menționând poziția dorită.

E-mail: eziogrup@gmail.com
Telefon: 079483054

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть