Manager de vânzări la telefon. Comerț de produse alimentare în format EN-GROSS

Zazitex – companie specializată în MARKETING DIGITAL își extinde echipa. Suntem în căutarea unui
coleg/colege pentru funcția de:

Descriere:
Vânzarea produselor alimentare către magazine alimentare în format EN-GROSS pe teritoriul Germaniei și a altor state UE.

Responsabilități:

  • Formarea ofertelor comerciale;
  • Lucrul cu baza de clienți;
  • Vânzarea prin telefon a serviciilor companiei;
  • Căutarea activă a potențialilor clienți și contactarea clienților existenți;
  • Oferirea consultațiilor potențialilor clienți în vederea prestării serviciilor;
  • Creșterea sumei a comenzii curente.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii ruse si romane (obligatoriu). Limba turcă, germană și engleză – reprezintă un avantaj!
  • Abilitați de comunicare;
  • Disciplină;
  • Rezistență la stres.
  • Experiență în vânzări, minim 1 an.

Beneficii:

  • Angajare oficială;
  • Program de lucru: luni-vineri între orele: 10.00 - 19.00;
  • Salariu decent + % din vânzări
  • Instruiri și traininguri;
  • Oportunitate pentru creșterea în carieră.

Expediați CV-ul la adresa electronică: info@zazitex.com
În subiectul scrisorii  specificați denumirea postului vacant pentru care aplicați

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть