Magaziner în depozit farmaceutic

Compania Farmaceutica naționala Tetis International Co., anunță concurs pentru suplinirea funcției de:

Cerinţe față de candidați:

  • Experienta anterioară în funcție de depozitar - va constitui un avantaj;
  • Nivel înalt de atenție si prioritizare a sarcinilor;
  • Abilitați de organizare și disciplină;
  • Responsabilitate înaltă, corectitudine, orientare spre rezultat.

Responsabilități:

  • Recepționarea și depozitarea mărfurilor;
  • Completarea comenzilor de mărfuri;
  • Asigurarea siguranței mărfurilor aflate în depozit;
  • Respectarea regulilor de întocmire și predare a actelor;
  • Participarea la inventarierea mărfurilor.

Oferim:

  • Salariu atractiv;
  • Pachet social deplin;
  • Regim de lucru: luni-vineri - 09.30 - 18.30

Telefon de contact: 069118822 - Boris
E-mail: job@tetis.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть