Inginer Sisteme Audio Video

Angajăm:

Cerințe:

  • studii superioare tehnice;
  • cunoștințe în domeniul tehnologiilor informaționale, sistemelor audio și video;
  • cunoașterea limbii de stat și a limbii ruse;
  • aptitudini organizatorice, abilități de lucru în echipă;
  • responsabilitate, sociabilitate.

Responsabilități:

  • elaborarea de soluții tehnice;
  • planificarea lucrărilor;
  • organizarea și supravegherea proceselor tehnice în vederea realizării proiectelor;
  • întocmirea actelor de îndeplinire a lucrărilor;
  • efectuarea lucrărilor de montare (în caz de necesitate).

Oferim:

  • Salariu oficial, competitiv și motivant;
  • Pachet social;
  • Posibilitatea de dezvoltare personală și profesională;
  • Stil de conducere democratic.

Program de lucru: 09:00-18:00 (luni-vineri).
Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@avpro.md.

hr@avpro.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть